An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

Po - Pá 08:00 - 18:00

SOBOTA ZAVŘENO

+420 727 844 297

prodejna@barvylakypraha.cz

Jugoslávských partyzánů 952

160 00 Praha 6 – Bubeneč

Top
 
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

Naše služby

Rozvoz barev po Praze a okolí

Naše firma je připravena plně se věnovat všem klientům a splnit jejich požadavky. Máme odborně proškolený tým pracovníků, kteří Vám rádi poradí a pomohou s výběrem toho správného odstínu.

 

Služby firmy Barvy – laky NAGANO zahrnují:

– prodej značkových barev, laků, omítek pro domácnost a stavebnictví značky Düfa.

– na provozovně Barvy – míchací centrum nabízíme široký sortiment barev a laků, stavební chemie, od předních tuzemských a zahraničních výrobců. Fasádní omítky, penetrace, malířské a zednické nářadí. Na objednávku prodáváme tapety. Součástí prodejny je příruční sklad na přijímání paletového zboží o kapacitě 22 eur palet. Na prodejně nabízíme maltové směsi, omítky, betony a štuky, lepidla, nivelační a spárovací tmely, ukončovací lišty, větrací mřížky, příslušenství pro fasádní zateplovaní budov. Pro kvalitní servis provozujeme míchací centrum DULUX, vlastníme plně automatické míchací stroje od výrobce. Mícháme na počkání malířské a fasádní barvy, syntetické a vodou ředitelné emaily, lazury na dřevo, fasádní omítky a penetrace, mozaikové omítky (marmolit).

– malování a tapetování pokojů za skvělé ceny
Jsme schopni Vám zajistit vymalování a vytapetování pokojů vč. možnosti přípravy pro malování pokojů a následného úklidu za vynikající ceny. Poskytujeme svým zákazníkům kvalitní malířské práce za rozumné ceny. Garantujeme kvalitu práce. Pokud je to potřeba, pracujeme i v noci a o víkendech, aniž bychom za to chtěli příplatek.
Pracujeme čistě: Při samotném malování dbáme na to, aby byl prostor co nejčistší. Po dokončení prací po sobě samozřejmě uklidíme.
Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, která je konečná a zahrnuje všechny potřebné práce. Ty jsou podrobně rozepsané, máte proto vždy přehled, za co přesně platíte.

– služby v oboru malování a tapetování již přes 15 let úspěšně nabízíme a realizujeme léty prověřené solidní jednání a zkušenosti + zcela nezávazná cenová nabídka. Naši službu malování pokojů na klíč využívá stále více našich stálých i nových zákazníků.

Naše služby jsou prověřeny dlouholetými zkušenostmi v oblasti barev, máme odborné zkušenosti a rádi Vám poradíme, máme individuální přístup a klademe si za cíl spokojenost zákazníka a kvalitu poskytovaných služeb.

MÁTE ZÁJEM?

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů výhradně pro potřeby této poptávky.