An duo lorem altera gloriatur. No imperdiet adver sarium pro. No sit sumo lorem. Mei ea eius elitr consequ untur. In mel aeterno.
1-677-124-44227

184 Main Collins Street | West Victoria 8007

Follow us on Social media

Lorem ipsum proin gravida nibh vel velit auctor alique tenean sollicitudin.

Po - Pá 08:00 - 18:00

SOBOTA ZAVŘENO

+420 727 844 297

prodejna@barvylakypraha.cz

Jugoslávských partyzánů 952

160 00 Praha 6 – Bubeneč

Top
 
PÁR SLOV O NÁS

O nás

Jsme rodinná firma

Rodinná firma byla založena za účelem prodeje značkových barev, laků a omítek pro domácnost a stavebnictví značky Düfa. Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb, individuální přístup k zákazníkovi a odborné poradenství.

Snažíme se neustále rozšiřovat nabízený sortiment a maximálně zkvalitňovat své služby. Jsme firma s dlouholetou tradicí a širokým portfoliem spokojených klientů. Široká nabídka barev a s tím spojené příslušenství, dále pak i doplňkový sortiment, jako jsou tmely, bazénová chemie, autokosmetika a další. To vše najdete v naší provozovně.

Přijďte, těšíme se na Vás!

Naše služby si našli své místo i klientelu v regionu Praha 6.

Na přání zákazníka jsme schopni namíchat v našem míchacím centru ten správný odstín,ať už jde o interiérovou barvu nebo barvu fasádní. Pro kvalitní servis máme připravené  plně automatické míchací stroje od výrobce značky DULUX.

K našim službám také patří i zajištění malování nebo tapetování pokojů. Garantujeme kvalitně odvedenou  práci. Pokud je to potřeba, pracujeme i v noci a o víkendech, aniž bychom za to chtěli příplatek.

Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, která je konečná a zahrnuje všechny potřebné práce. Rádi se Vám budeme věnovat!

MÁTE ZÁJEM?

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů výhradně pro potřeby této poptávky.